Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

1pasek logo power 2019

Zmieniamy witokrzyskie z Funduszami Europejskimi1

Komunikat Departamentu Promocji Funduszy Europejskich Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju dotyczący DOFE

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, zalecenia DG Regio, oraz ryzyko ponoszenia wydatków na imprezę, której losy są niepewne, Ministerstwo poinformowało o odwołaniu akcji DOFE w czerwcu.

Decyzje dotyczące ewentualnej organizacji DOFE w późniejszym terminie będą podejmowane zależnie od rozwoju sytuacji związanej z koronawirusem.

Serdecznie zapraszamy beneficjentów do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich – największej imprezie związanej z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizujemy ją co roku, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje.

Od 5 do 7 czerwca w całym kraju odbywać się będą funduszowe wydarzenia - pikniki, biegi, kina letnie i koncerty.

Uczestnictwo w Dniach Otwartych to znakomita okazja, by nawiązać nowe kontakty
z potencjalnymi klientami czy kontrahentami. A przede wszystkim – by pokazać szerszemu gronu swoją markę, produkt, usługę. Nie trzeba organizować spektakularnego eventu. Wystarczy, udostępnić swoją codzienną ofertę ze zniżką lub po prostu w ciekawy sposób zaprezentować swoją siedzibę, pokazać miejsce na co dzień niedostępne czy opowiedzieć o projekcie.
Uczestnikom DOFE zapewniamy:
- profesjonalną promocję akcji – w telewizji, prasie, radio, Internecie,
- funkcjonalną stronę internetową – dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający
z pewnością odnajdą każdy projekt,
- plakaty i ulotki w wersji elektronicznej;
Ponadto Urząd Marszałkowski w Kielcach zaplanował serię gadżetów promocyjnych, zaś dla uczestników, którzy przygotują najatrakcyjniejsze propozycje – dodatkowe niespodzianki. Najciekawsze projekty z województwa będą miały szansę znaleźć się w albumie, który ukaże się po wydarzeniu.
 
Aby zgłosić projekt do akcji, należy wypełnić formularz na stronie internetowej: www.dniotwarte.eu. Na propozycje czekamy do 31 marca.
 
Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
 
Wszelkich informacji na temat akcji udzielają:
Anna Rdzanek-Kapsa, tel. 41 365 81 80, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Edyta Malinowska, tel. 41 365 81 66, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z Oddziału ds. Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej w Departamencie Inwestycji i Rozwoju UMWŚ w Kielcach.