Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

pasek logo power nowy

Spotkanie informacyjneW związku z ogłoszeniem konkursu na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój zapraszamy na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną założenia konkursowe oraz podstawowe zasady wynikające z Regulaminu konkursu.

Informujemy, że w trakcie spotkania zostaną również przedstawione istotne informacje na temat rynku pracy w regionie, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji młodzieży. Tematyka ta odpowiada specyfice konkursu i może stanowić przydatne źródło informacji niezbędnych do sporządzenia wniosku, weryfikowanych na etapie oceny merytorycznej projektu.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 21 sierpnia br. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, ul. Witosa 86. Zgłoszenia należy przekazywać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod nr 41 36 41 622 do 11 sierpnia br. Zgłoszenia nadesłane po upływie tego terminu nie będą przyjmowane. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc WUP zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia po wyczerpaniu limitu 60 miejsc.

Formularz zgłoszeniowy.